UC Node Access (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Access control
it: Controllo accessi

en: Node ID
it: ID del nodo

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Order
it: Ordina

en: day(s)
it: giorno/i

en: week(s)
it: settimana(e)

en: month(s)
it: mese(i)

en: Node access
it: Accesso al nodo

en: <Any>
it: -Qualsiasi-

en: year(s)
it: anno(i)
