UC Node Access (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Order
km: លំដាប់
