UC Node Access (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Node ID
nl: Node-ID

en: User
nl: Gebruiker

en: Order
nl: Volgorde

en: day(s)
nl: dag(en)

en: week(s)
nl: we(e)k(en)

en: month(s)
nl: maand(en)

en: Node access
nl: Node-toegang

en: <Any>
nl: -Elke-

en: Applicable Model/SKU
nl: Model- of artikelnummer van toepassing

en: year(s)
nl: ja(a)r(en)
