UC Node Access (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: User
nn: Brukar

en: Order
nn: Sorteringsval

en: day(s)
nn: dag(ar)

en: week(s)
nn: veke(r)

en: <Any>
nn: <Alle>

en: year(s)
nn: år
