UC Node Access (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Access control
ru: Контроль доступа

en: Node ID
ru: ID материала

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Order
ru: Порядок

en: day(s)
ru: день(дней)

en: week(s)
ru: неделя(ь)

en: month(s)
ru: месяц(ы)

en: Node access
ru: Доступ к материалу

en: <Any>
ru: <Любой>

en: year(s)
ru: год(лет)
