UC Node Access (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Node ID
sk: ID uzla

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Order
sk: Poradie

en: day(s)
sk: deň(dni)

en: week(s)
sk: týždeň/týždne

en: month(s)
sk: mesiac(e)

en: Node access
sk: Prístup k uzlu

en: <Any>
sk: - Akýkoľvek -

en: year(s)
sk: rok(y)
