UC Node Access (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Access control
sv: Behörighet

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Order
sv: Ordning

en: day(s)
sv: dag(ar)

en: week(s)
sv: veckor

en: month(s)
sv: månad(er)

en: Node access
sv: Nodåtkomst

en: <Any>
sv: &lt;Alla&gt;

en: Applicable Model/SKU
sv: Tillämplig modell/artikelnummer

en: year(s)
sv: år
