UC Node Access (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Order
uk: Послідовність

en: day(s)
uk: день(дні)

en: week(s)
uk: тиждень(тижні)

en: month(s)
uk: місяць(місяців)

en: Node access
uk: Доступ до матеріалу

en: <Any>
uk: <Будь-що>

en: year(s)
uk: рік(роки)
