UC Node Access (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: Node ID
vi: ID node

en: User
vi: Người dùng

en: Order
vi: Thứ tự

en: day(s)
vi: ngày

en: week(s)
vi: tuần

en: month(s)
vi: tháng

en: <Any>
vi: <Bất kì>

en: year(s)
vi: năm
