UC Node Access (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: User
ar: مستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Order
ar: الترتيب
