UC Node Access (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: day(s)
cs: dnů

en: week(s)
cs: týdnů

en: month(s)
cs: měsíc(ů)

en: Node access
cs: Přístup k uzlu

en: <Any>
cs: - nezáleží -

en: Applicable Model/SKU
cs: Platný model/kód zboží

en: year(s)
cs: roků
