UC Node Access (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Access control
da: Adgangsbegrænsning

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: User
da: Bruger

en: Node
da: Indholdselement

en: Order
da: Rækkefølge

en: day(s)
da: dag(e)

en: week(s)
da: uge(r)

en: month(s)
da: måned(er)

en: Node access
da: Indholdselementadgang

en: <Any>
da: -Ethvert-

en: Applicable Model/SKU
da: Gældende Model/SKU

en: year(s)
da: år
