UC Node Access (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Access control
de: Zugriffskontrolle

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: User
de: Benutzer

en: Node
de: Beitrag

en: Order
de: Reihenfolge

en: day(s)
de: Tag(e)

en: week(s)
de: Woche(n)

en: month(s)
de: Monat(e)

en: Node access
de: Zustand der Inhaltsberechtigungen

en: <Any>
de: - Alle -

en: Applicable Model/SKU
de: Anwendbares Modell/Artikelnummer

en: year(s)
de: Jahr(e)
