UC Node Access (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Access control
ja: アクセスコントロール

en: Node ID
ja: ノードID

en: User
ja: ユーザー

en: Node
ja: ノード

en: Order
ja: オーダー

en: day(s)
ja: 日

en: week(s)
ja: 週

en: month(s)
ja: 月

en: Node access
ja: ノードアクセス

en: <Any>
ja: <すべて>

en: year(s)
ja: 年
