UC Node Access (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Order
lt: Tvarka

en: day(s)
lt: diena

en: week(s)
lt: savaitė

en: month(s)
lt: mėnesis

en: Node access
lt: Mazgo prieiga

en: <Any>
lt: -bet kuris-

en: year(s)
lt: metai
