UC Node Access (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Order
lv: Secība

en: day(s)
lv: diena(s)

en: week(s)
lv: nedēļa(s)

en: month(s)
lv: mēnesis(ši)

en: Node access
lv: Piekļuve mezglam

en: <Any>
lv: <Jebkurš>

en: year(s)
lv: gads(i)
