UC Node Access (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Access control
oc: Contraròtle d'accès

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Order
oc: Òrdre

en: day(s)
oc: jorn(s)

en: week(s)
oc: setmana(s)

en: month(s)
oc: mes(es)

en: <Any>
oc: <Tot>

en: year(s)
oc: an(s)
