UC Node Access (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Node ID
fa: هویت گره

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: Order
fa: سفارش

en: Node access
fa: دسترسی گره
