UC Node Access (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Access control
pt: Controlo de acessos

en: Node ID
pt: ID do nó

en: User
pt: Utilizador

en: Order
pt: Ordem

en: day(s)
pt: dia(s)

en: week(s)
pt: semana(s)

en: month(s)
pt: mês(es)

en: Node access
pt: Acesso ao Nó

en: <Any>
pt: -Qualquer-

en: year(s)
pt: ano(s)
