UC Node Access (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Access control
ro: Control acces

en: Node ID
ro: ID Nod

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Order
ro: Comandă

en: day(s)
ro: zi(le)

en: Node access
ro: Acces către nod

en: <Any>
ro: <Oricare>
