UC Node Access (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ta: அணுகல் கட்டுப்பாடு

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Order
ta: வரிசை

en: <Any>
ta: <எதுவும்>
