UC Node Access (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Order
tr: Sıralama

en: day(s)
tr: Gün

en: week(s)
tr: hafta

en: month(s)
tr: ay

en: Node access
tr: Düğüm erişimi

en: <Any>
tr: <Herhangi>

en: year(s)
tr: yıl
