UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: n/a
am: አይመለከተውም
