UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: <None>
bo: <ཅི་ཡང་མེད་པ།>
