UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: n/a
cs: není

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Add to cart
cs: Vložit do košíku

en: Product
cs: Produkt

en: <None>
cs: <Nic>

en: Node tokens
cs: Tokeny uzlů
