UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti
