UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: n/a
fil: hindi naaangkop
