UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Product
hr: Proizvod
