UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Type
id: Jenis

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Settings
id: Pengaturan

en: n/a
id: t/t

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Add to cart
id: Masukkan keranjang

en: Product
id: Produk

en: Stock management
id: Manajemen Stok
