UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Add to cart
ro: Adaugă în coş

en: Product
ro: Produs
