UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: n/a
sr: нема

en: Add to cart
sr: Додај у корпу
