UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: n/a
te: వర్తించదు
