UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો
