UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: n/a
he: -ללא-

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Product
he: מוצר

en: <None>
he: <ללא>
