UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება
