UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: n/a
pl: n.d.

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Product
pl: Produkt

en: <None>
pl: <Brak>

en: Behavior settings
pl: Ustawienia zachowania

en: Stock management
pl: Zarządzanie asortymentem

en: Node tokens
pl: Wzorce węzła
