UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: n/a
ru: н/д

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Add to cart
ru: В корзину

en: Product
ru: Товар

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: <None>
ru: <Нет>

en: Product NID
ru: NID товара

en: Behavior settings
ru: Настройки поведения

en: Stock management
ru: Управление запасами
