UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: Add to cart
th: หยิบใส่ตะกร้า

en: <None>
th: <ไม่มี>
