UC Node Checkout (6.x-2.0-beta4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Actions
km: អំពើ

en: Display settings
km: កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: n/a
km: គ្មាន
