UC Node Checkout (6.x-2.0-beta4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ
