UC Node Checkout (6.x-2.0-beta4) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: n/a
lt: n/d

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Product
lt: Prekė

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: <None>
lt: <Joks>
