UC Node Checkout (6.x-2.0-beta4) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Actions
sk: Akcie

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: Node type
sk: Typ uzla

en: n/a
sk: nie je

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Add to cart
sk: Vložiť do košíka

en: Product
sk: Produkt

en: <None>
sk: <Žiadne>
