UC Node Checkout (6.x-2.0-beta5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: View
ast: Vista

en: n/a
ast: n/d
