UC Node Checkout (6.x-2.0-beta5) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: View
cy: Gweld

en: Node type
cy: Math o nod

en: <None>
cy: <Dim>
