UC Node Checkout (6.x-2.0-beta5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Actions
id: Perintah

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: n/a
id: t/a
