UC Node Checkout (6.x-2.0-beta5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: n/a
ku: نییە
