UC Node Checkout (6.x-2.0-beta6) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: Node type
bs: Tip noda

en: <None>
bs: <Nijedan>
