UC Node Checkout (6.x-2.0-beta6) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: n/a
fi: ei mitään

en: Node types
fi: Solmutyypit

en: Add to cart
fi: Lisää ostoskoriin

en: Product
fi: Tuote

en: <None>
fi: <Ei valintaa>

en: Order @order_id
fi: Tilaus @order_id
