UC Node Checkout (6.x-2.0-beta6) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: View
kk: Қарау

en: n/a
kk: жоқ
