UC Node Checkout (6.x-2.0-beta6) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်
